Bombonierki reklamowe a czekoladki

Bombonierki reklamowe
Bombonierki reklamowe

Bombonierki świetnie sprawdzają się w roli upominku reklamowego. To produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Podarować można je zarówno strategicznemu partnerowi biznesowemu, jak i przełożonymi. Doskonałymi okazjami do tego są Walentynki, Boże Narodzenie, Wielkanoc, jubileusz firmy czy przedłużenie współpracy na kolejny rok. Czym charakteryzują się tego typu słodkości i co warto wiedzieć na ich temat? Garść przydatnych informacji na ten temat znaleźć można w poniższym wpisie. Zachęcamy do lektury!Czym bombonierki reklamowe różnią się od czekoladek? Określenia te stosowane są zamiennie, lecz każde z nich oznacza coś zupełnie innego. Mianem czekoladki określa się małą czekoladę o wybranym kształcie, która jest porcją na jeden kęs. Pralinki wchodzące w skład bombonierek to z kolei produkty wytwarzane z najwyższej jakości składników, które kuszą oko efektownymi zdobieniami i kształtami. Na uwagę zasługuje tu także ciekawe nadzienie zaskakujące nietypowym smakiem. Pralinki to nic innego jak czekoladki z wypełnieniem, które może przyjmować formę kremu o rozmaitych kolorach, konsystencjach oraz smakach. Co ważne, wysokiej jakości pralina zawierać powinna w swoim składzie nie więcej niż 25 procent czekolady.

Bombonierki reklamowe pakowane są w eleganckie opakowania, co czyni z nich doskonały pomysł na luksusowy prezent. Mogą mieć one formę zarówno kartonowego pudełka, jak i metalowej puszki czy drewnianej szkatułki, które po opróżnieniu służyć mogą do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów.

Bombonierki reklamowe, które z pewnością zachwycą każdego klienta to takie, które mają formę słodkiego telegramu układającego się w napis. Wręczając je kontrahentowi można mieć pewność, że zapadną one w jego pamięci na długi czas. Warto również zainwestować w słodkości o oryginalnych kształtach i nietypowych nadzieniach. Ze względu na duży rozmiar, doskonale sprawdzają się one w roli nośnika reklamowego. Na opakowaniu bombonierek umieścić można logo firmy, jej slogan reklamowy czy dane teleadresowe.